Nr katalogowy: 855

Nr katalogowy: 855

Para kinkietów w manierze III Cesarstwa

brąz złocony, tworzywo sztuczne; wys. 60 cm; szer. 35 cm.
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 5 200 - 6 000 zł