Nr katalogowy: 849

Nr katalogowy: 849

Żyrandol 6-świecowy, neo-empirowy, elektryczny

brąz patynowany i złocony; średnica całości 58 cm.
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł