Nr katalogowy: 843

Nr katalogowy: 843

Ikona - Maria Magdalena, w kiocie

tempera na desce, całość ujęta w dekoracyjną, drewnianą, oszkloną skrzynię częściowo złoconą; wymiary całości: 44,5 x 38,5 x 10,5 cm.
Rosja XIX/XX w.
estymacja: 4 800 - 5 600 zł