Nr katalogowy: 841

Nr katalogowy: 841

Ikona - Chrystus Pantokrator, w kiocie

tempera na desce, koszulka mosiężna, tłoczona, złocona, kiot drewniany, szkło, złocenia; wymiary całości: 44 x 23,7 x 7,5 cm.
Rosja XIX/XX w.
estymacja: 3 700 - 4 300 zł