Nr katalogowy: 100

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 100

Święty Grzegorz Wielki?

olej, płótno naklejone na deskę; 75,5 x 56 cm (w świetle owalnej oprawy);
obraz po konserwacji.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł