Nr katalogowy: 99

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 99

Portret Charlotte de la Trémoille (hrabiny Derby)

według: Antoona van DYCKA (1599-1641)
olej, płótno; 99,5 x 74 cm.
estymacja: 42 000 - 50 000 zł