Nr katalogowy: 96

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 96

Mężczyzny w turbanie

olej, płótno naklejone na tekturę;
59 x 48 cm.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł