Nr katalogowy: 93

Walerian KRYCIŃSKI (1852-1929)

Nr katalogowy: 93

Portret mężczyzny z profilu, 1877

olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 22,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: W. Kryciński / Wiedeń 1877.
estymacja: 3 300 - 3 600 zł