Nr katalogowy: 91

August QUERFURT (1696-1761) - przypisywany

Nr katalogowy: 91

Sceny z jeźdźcami - para obrazów

olej, płótno; 26 x 32 cm (każdy);
na odwrocie, na krośnie malarskim wtórny napis dotyczący autora i tytułu obrazów.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł