Nr katalogowy: 90

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 90

Scena batalistyczna

olej, płótno; 43 x 50,5 cm.
W typie obrazów Henryka PILLATIEGO (1832-1894)
estymacja: 3 800 - 4 600 zł