Nr katalogowy: 88

Joseph JANAUSCH, II poł. XIX w.

Nr katalogowy: 88

Odpoczynek myśliwych

olej, tektura; 60 x 75 cm (w świetle oprawy);
sygn. śr. dół: J. Janausch.
estymacja: 2 000 - 2 300 zł