Nr katalogowy: 87

Frans Van SEVERDONCK (1809-1889)

Nr katalogowy: 87

Owce, 1871

olej, deska; 17,7 x 24 cm;
sygn. i dat. u dołu: F. Van Severdonk 1871
estymacja: 2 700 - 3 000 zł