Nr katalogowy: 86

Autor nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 86

Na popasie

olej, deska; 32,5 x 38 cm;
w typie prac autorstwa: Jana II Baptista KOBELLA (1778-1814).
estymacja: 3 300 - 3 600 zł