Nr katalogowy: 85

Albert Emil KIRCHNER (1813-1885)

Nr katalogowy: 85

Pejzaż ze sztafażem, 1873

olej, deska; 39 x 64 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu z lewej: Emil Kirchner / München 1873.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł