Nr katalogowy: 80

Monogramista F.P., XX w.

Nr katalogowy: 80

Aleja brzozowa, 1924

pastel, papier; 21,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: F.P. 1924.
estymacja: 3 300 - 3 800 zł