Nr katalogowy: 77

Jan Rajmund SKAWIŃSKI (1898-1979)

Nr katalogowy: 77

Łeba, lata 60. XX w.

olej, tektura; 15,5 x 21,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jan Skawiński / Łeba 19...9 (? data nieczytelna).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł