Nr katalogowy: 76

Gerhard GRAF (1883-1960)

Nr katalogowy: 76

Miasto portowe

olej, płótno; 136 x 113 cm;
sygn. p. d.: GERHARD GRAF.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł