Nr katalogowy: 57

Władysław RUTKOWSKI-BOŃCZA (ok. 1840-1905)

Nr katalogowy: 57

Pejzaż wiejski, 1899

olej, płótno; 41 x 57 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Bończa 1899
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł