Nr katalogowy: 396

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 396

Z cyklu "Mała miasteczko nie jest nudne"

litografia, papier; 35,5 x 53 cm, cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu kompozycji: Epr. d'a "Małe miasteczka nie są nudne" dla P. Tadeusza Zagór
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł