Nr katalogowy: 393

Ryszard GRAZDA (ur. 1952)

Nr katalogowy: 393

Podróż do Sandomierza

akwaforta, akwatinta, papier; 67,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany l. d.: Podróż do Sandomierza (ołówkiem), opisany śr. d.: Akwaf. akwat. e/a (oł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł