Nr katalogowy: 390

Gennadij PISAREV (ur. 1959)

Nr katalogowy: 390

Kompozycja na osi [niebieska], 2012

akwarela, papier; 84,5 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Pisarev 2012.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł