Nr katalogowy: 387

Walenty WRÓBLEWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 387

Bez tytułu, 1995

technika własna, papier; 70 x 50 cm
sygn. i dat. p. d.: W.WRÓBLEWSKI / 1995 (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 3 700 zł