Nr katalogowy: 386

Walenty WRÓBLEWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 386

Bez tytułu, 1997

technika własna, papier; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: W.WRÓBLEWSKI 1997 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł