Nr katalogowy: 361

Robert WĘGLARZ (ur. 1968)

Nr katalogowy: 361

Fantazja - VII, 2024

olej, płótno; 90 x 90 cm
sygn. p. d.: monogram wiązany (RW)
estymacja: 4 000 - 4 800 zł