Nr katalogowy: 352

Henryk BARANOWSKI (1932-2005)

Nr katalogowy: 352

Przekupki

olej, papier zadrukowany przyklejony na tekturę; 26 x 33 (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: H.Baranowski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)