Nr katalogowy: 850

Malarz nieokreślony, francuski, XIX w.

Nr katalogowy: 850

Para w parku - miniatura

gwasz, iworyna; 5,5 x 5,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. p. d.: S.C.