Nr katalogowy: 357

Christian ROESCH (XX/XXI w.)

Nr katalogowy: 357

Żółty kot [Yellow Puss], 1997

grafika komputerowa, papier; 26 x 18 cm (w świetle oprawy);
opisany, sygn., dat. poniżej obrazu ołówkiem: „AP / ‘YELLOW PUSS’ / CR 1997”