Nr katalogowy: 351

Artysta nieokreślony (XX/XXI w.)

Nr katalogowy: 351

Pomnik Joanny d’Arc w Orleanie

pisak czarny na podrysowaniu ołówkiem, akwarela, papier; 9 x 23 cm;
sygn. u dołu: „ … (nieczytelnie) Orleans …”