Nr katalogowy: 350

Władysław SZYSZKO (ur. 1944)

Nr katalogowy: 350

Pęknięte lustro, 1974

tusz, gwasz?, tektura; 18,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: „74 / W. Szyszko”.