Nr katalogowy: 345

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 345

Łódź w porcie

akwarela, pastel, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle passe- partout);
sygn. ołówkiem p. d. nieczytelnie.