Nr katalogowy: 339

Józef JAROSZ (1890-1966)

Nr katalogowy: 339

Krajobraz jesienny - Zalesie Dolne

olej, płótno; 70 x 99 cm;
na odwrocie napis autorski: „Józef Jarosz / R. 1953 / Zalesie D.”.