Nr katalogowy: 305

Artysta nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 305

We Give - Waiting, 1986

serigrafia, papier; 33,5 x 46,7 cm (w świetle oprawy);
poniżej obrazu ołówkiem: l. d. „We give - Waiting”, śr. „Serigraphy”, sygn. i dat. p. d. (nieczytelnie).