Nr katalogowy: 146

Artysta nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 146

Kompozycja figuratywna, 1959 (?)

pastel, tempera, papier; 47 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. (nieczytelnie).