Nr katalogowy: 134

Henri MATISSE (1869-1954) - według

Nr katalogowy: 134

Le tabac royale

litografia barwna, papier welinowy Arches; 24 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie pod kompozycją, sucha pieczęć wydawcy l. d.