Nr katalogowy: 115

Tadeusz DWORZAŃSKI (1911-1991)

Nr katalogowy: 115

Pomnik Adama Mickiewicza w Warszawie

drzeworyt dwubarwny, papier; 50 x 35 cm;
sygn., opisany i datowany ołówkiem; monogram wiązany "TD" odbity w kompozycji p. d.