Nr katalogowy: 112

Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944)

Nr katalogowy: 112

Pałac Łazienkowski

akwaforta, papier; 20 x 25 cm;
poniżej ryciny - napis autorski l. d. ołówkiem: "Pałac Łazienkowski (Warszawa) akwaforta", sygn. p. d. "Wł. Zakrzewski".