Nr katalogowy: 106

DURAND / J. SULPIS (XIX w.)

Nr katalogowy: 106

Villa a Croissy (Seine-et-Oise) - rysunek architektoniczny

litografia barwna, papier; 40 x 30 cm;
opisana u dołu obrazu