Nr katalogowy: 390

Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)

Nr katalogowy: 390

Szkice postaci II

akwarela, piórko, technika mieszana, papier; 13 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. LEVKOVITCH (pisakiem).
estymacja: 900 - 1 100 zł
Cena oferowana 800 zł