Nr katalogowy: 361

Ewa SKAPER (ur.1954)

Nr katalogowy: 361

Tańcz Dorotko, 2009

tempera jajowa, olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. p. d.: SKAPER;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł