Nr katalogowy: 353

J. GŁOWACKI, 2 poł. XX w.

Nr katalogowy: 353

Kompozycja, 1992

olej, płótno naklejone na tekturę; 17 x 27 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat.: p. d.: 92 / J. GŁOWACKI.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł