Nr katalogowy: 220

Artysta nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 220

Eros i pszczoła

brąz, patynowany i złocony; wys. 30 cm.
Europa Zachodnia, Francja?, XIX w.
estymacja: 3 300 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł