Nr katalogowy: 145

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 145

Zestaw 8 litografii - Portrety artystów beskidzkich, 1929

litografia, papier; 22 x 18 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie pod kompozycją.: ZPronaszko.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł