Nr katalogowy: 141

Jan MATEJKO (1838-1893)

Nr katalogowy: 141

Portret Mariana Gorzkowskiego, 1879

litografia, papier; 27 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. na płycie p. d.: JM 1879
estymacja: 2 000 - 2 400 zł