Nr katalogowy: 133

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 133

Madonna z Dzieciątkiem

olej, płótno dublowane; 62 x 52 cm.
W typie malarstwa Lucasa Cranacha Starszego (1472-1553)
estymacja: 6 500 - 7 500 zł