Nr katalogowy: 129

January SUCHODOLSKI (1797-1875) - przypisywany

Nr katalogowy: 129

Śmierć Stefana Czarnieckiego

olej, płótno dublowane, 79 x 105,5 cm;
na odwrocie stempel lakowy;
estymacja: 55 000 - 65 000 zł
Cena oferowana 53 000 zł