Nr katalogowy: 122

Kazimierz Teofil POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 122

Portret dziewczynki

olej, tektura; 54 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Pochwalski
estymacja: 21 000 - 24 000 zł