Nr katalogowy: 110

Feliks NOWAKOWSKI (czynny II poł. XIX w.)

Nr katalogowy: 110

Zazdrosny satyr, 1896

olej, płótno dublowane; 85 x 66,5 cm;
sygn., dat. i opisany. p. d.: F Nowakowski / Monachium 1896.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł