Nr katalogowy: 109

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 109

Nokturn

olej, tektura; 23 x 31 cm;
na odwrocie nalepka z odręcznie wpisanym numerem 3757 oraz informacjami.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł