Nr katalogowy: 96

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 96

Rybak ciągnący sieci

olej, sklejka; 40 x 52,5 cm;
sygn. p. d.: F.M. Wygrzywalski
estymacja: 30 000 - 35 000 zł