Nr katalogowy: 75

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 75

Sala Turniejowa na Wawelu, przed 1939

olej, płótno; 48 x 68 cm;
sygn. l. d.: Wł. Chmieliński
estymacja: 21 000 - 24 000 zł